Lietošanas instrukcija Biorecin

Biorecin ir profesionāls pretgrumbu krēms, kas ātri un efektīvi palīdz atbrīvoties no novecošanās pazīmēm un savelk ādu. Tas lieliski baro dermas šūnas ar kolagēnu un elastīnu. Pateicoties perfekti izvēlētām sastāvdaļām, āda kļūst gluda un elastīga. Arī sejas ovāls ir pievilkts, tas ir, izzūd trauslums, pīlings un pazūd pietiekami dziļas vecuma grumbas.

Norādījumi par Biorecin lietošanu?

Ir patīkami izmantot šo produktu. Smalkās, bet bez taukainās konsistences dēļ.

Maiga Biorecin krēma struktūra

Pirms lietošanas ir nepieciešams noslaucīt ādu ar losjonu, toniku vai citiem līdzekļiem, pamatojoties uz tā tipu. Turklāt, lai sasniegtu maksimālu efektu, jūs varat iepriekš tvaicēt seju, lai atvērtu poras. Tad jums tas jānoslauka sausā veidā. Nelielu krējuma daudzumu var viegli noņemt no burkas. Kad esat lietojis nepieciešamo produkta daudzumu, sasildiet to istabas temperatūrā un pārklājiet visu seju, īpašu uzmanību pievēršot vietām ar grumbām un citiem vecuma defektiem. Berzējiet to pa masāžas līnijām 5-7 minūtes un atstājiet, līdz tas pilnībā uzsūcas. Šādas procedūras ieteicams atkārtot no rīta un pirms gulētiešanas vismaz 30 dienas. Ja viss ir izdarīts pareizi, rezultāts neliks jūs gaidīt.

Lietošanas indikācijas:

  • Grumbu izskats
  • Mirdzuma zudums
  • Stingruma un gluduma zudums
  • Vecuma plankumu izskats

Kontrindikācijas

Pamatojoties uz veiktajiem pētījumiem, eksperti saka, ka profesionālais pretgrumbu krēms Biorecin ir pilnīgi drošs veselībai. Zāles nedrīkst lietot tikai tie, kuriem ir individuāla sastāvdaļu nepanesamība. Zāles varat iegādāties oficiālajā tīmekļa vietnē Latvijā.